Prémiová čokoláda

Naše čokodárky pro vás vyrábíme z prvotřídní belgické čokolády Callebaut, která se vám bude příjemně rozpouštět na jazyku. almeco

Ale není čokoláda jako čokoláda.

Pro některé z našich ručně vyráběných kousků máme připravenou skutečnou lahůdku - prémiovou čokoládu Michel Cluizel Vila Gracinda 67%. Tato čokoláda pochází z rodinné francouzské čokoládovny, jejíž kořeny sahají do 40. let 20. století. Z původně rodinného podniku se postupem času stal významný producent prémiové čokolády, kterou můžete ochutnat i v některých našich výrobcích.


award-aoc-2016-gold_1Posledních 25 let vyhledává současný majitel čokoládovny Michel Cluizel plantáže v řadě zemí, které jsou vyhlášené produkcí prvotřídního kakaa. Vybírá z nich ty, se kterými navazuje dlouhodobou spolupráci postavenou na férovém ocenění práce i samotného produktu.

Námi používaná čokoláda Michel Cluizel Vila Gracinda 67% získala zlatou medaili v prestižní soutěži Academy of Chocolate.

A my vás rádi přesvědčíme, že to bylo  naprosto zasloužené. 

Vyzkoušet na vlastní chuťové buňky ji nyní můžete v Prémiové čokoládové sadě pro slečnu, Prémiovém čokoládovém nářadí.

Věřte nám, je na co se těšit.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení